Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| MEAS | L66*W70*H95mm |
| Vermogen | 0.6W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 0.003A |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 20lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 39.5g |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | pc,pp |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 8 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 48 |
| Verpakking | Een / doos |