Specificaties
| Productkleur | Transparent |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Lamp Holder | R7S |
| MEAS | D16*H78mm |
| Vermogen | 4.5W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 39mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 450 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 300° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 39W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 12.5g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 10 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |