Specificaties
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | RGB |
| MEAS | L157*W124*H26.5 mm |
| Wire | 3*1.0mm² |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | 30W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 150 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Stralingshoek | 110° |
| Hg (mg) | nul |
| Plug | 16 A/250 V~ |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 580g |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | Aluminium, Glas |
| Certification | CE, RoHS, UKCA |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |