Specificaties
| categorie | Lamp dimmer |
| Type | Verspreidt licht |
| Productkleur | Zilver |
| Lichte kleur | Warm licht/Natuurlijk licht/Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Traploos dimmen via aanraking; dubbele kleurtemperatuurinstelling |
| MEAS | L155*W220*H944mm |
| Snoerlengte | 1.33m |
| Vermogen | 9W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 100-240 V~ |
| I | 550 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000K-6500K |
| Lichtstrom | 950 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.9 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 48W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~50℃ |
| Nettogewicht van een product | 1.42kg |
| Levensduur | 50000h |
| Number of switching cycles | 25000times |
| Main Materials | abs |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |