Specificaties
| categorie | Track licht |
| Modell | 2 draads track light |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | L156*H223*W70mm |
| Aantal kralen | 48 LED |
| Vermogen | 23W |
| Spanning | 100-240 V~ |
| I | 600 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 1250 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 24° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 85W |
| EEI | A |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -25℃~50℃ |
| Nettogewicht van een product | 832g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Main Materials | Aluminium |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |