Specificaties
| Productkleur | zwart&zilver&Transparant |
| Button Type | knop |
| Beschrijving verkooppunten | Scherp roestvrijstalen mes;Bediening met één toets;Doorzichtig deksel van voedingskwaliteit;Met 2-in-1 lepel/kwast |
| MEAS | L90*W90*H170mm |
| Snoerlengte | 0.85m |
| Vermogen | 150W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50-60Hz |
| Applicable standards | VDE |
| Volume | 70g |
| Nettogewicht van een product | 500g |
| Main Materials | pp |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |