Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Button Type | Knopschakelaar |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 14500 |
| Beschrijving verkooppunten | 7 bladen zorgen voor zachte wind;3 snelheden;Met afneembare voet;De basis kan worden gebruikt als houder voor een mobiele telefoon;USB-lader |
| Ventilatorplaat | 7 bladen |
| MEAS | L69*W95*H182mm |
| Diameter van het rooster | D69 mm |
| Snoerlengte | 0.265m |
| Vermogen | 4W |
| Spanning | 5V |
| Snelheidsinstelling | 3 standen |
| RPM | 6000r/min |
| Windtype | Normale wind |
| Krachtige luchtstroom | 3.246m/s |
| Applicable area | 1㎡ |
| Applicable standards | VDE |
| Nettogewicht van een product | 130g |
| Main Materials | abs |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | Een / doos |