Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Magisch Lichtsnoer |
| Modell | Gordijn van lichtjes |
| Productkleur | Draad: transparant/adapter: zwart |
| Lichte kleur | rgbic |
| Beschrijving verkooppunten | 400led;Afstandsbediening;Controle via smartphone;16 miljoen aanpasbare kleuren, dynamische en statische fotobibliotheek;DIY-controle;U kan de tekst van het lichtsnoer aanpassen;Muziekritme;Timer;400led |
| MEAS | L1*W1m |
| Voorspronglengte | L5m |
| Lengte van lichtslinger | L1*W1m |
| Aantal kralen | 400 LED |
| Vermogen | MAX.15W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 450g |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |