Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Kerstboom |
| Modell | Verlichte kerstbomen |
| Productkleur | Draad: donkergroen/adapter: zwart |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | 245led;8 functies;Geheugen;Timer;Uit |
| MEAS | Φ90*H210cm |
| Voorspronglengte | L3m |
| Aantal kralen | 245LED |
| Vermogen | MAX.6W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 8kg |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |