Specificaties
| categorie | Spotlampe |
| Type | Zonder lichtbron |
| Modell | Spotlicht met drie lamphouders |
| Productkleur | Zilver |
| Lamp Holder | GU10 |
| MEAS | D200*H110 mm |
| Vermogen | 60W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Plafondmontage |
| Nettogewicht van een product | 750g |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | Ijzer |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |