Specificaties
| Modell | Dubbel tubes |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Lamp Holder | G24d-3 |
| MEAS | D27*H170mm |
| Vermogen | 26W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 325 mA |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 64 miljoen k |
| Lichtstrom | 1560lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.8 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 360° |
| Hg (mg) | 5mg |
| Incandescent Lamp Power | 102W |
| EEI | G |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~50℃ |
| Nettogewicht van een product | 56g |
| Levensduur | 8000h |
| Number of switching cycles | 4000times |
| Main Materials | Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 50 |
| Verpakking | Een / doos |