Specificaties
| Type | Inductief |
| Productkleur | Wit |
| Sensortyp | Lichtsensor |
| Lichte kleur | Daglicht |
| MEAS | L100*W71*H75 mm |
| Vermogen | 1W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 0.03A |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 20lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Detectiehoek | 120° |
| Detectiebereik | 7m |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 126g |
| Levensduur | 10000h |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | set(s)(2pcs)/Kleurvak |
| Buitenverpakking qty | 50 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 2 pcs |