Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Zeer efficiënte chip met PC-lens, uniform licht zonder vlek |
| MEAS | D330*H71mm |
| Aantal kralen | 18LED |
| Vermogen | 20W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 170 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 2200 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 136W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Installatie methode | Plafondmontage |
| Nettogewicht van een product | 430g |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | Plastic,Ijzer |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |