Specificaties
| categorie | Slanke lamp |
| Type | Randverlichting |
| Modell | Vierkant |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Naturel |
| Beschrijving verkooppunten | Witte frame |
| MEAS | D165*H32mm |
| Fittinggrootte | Φ150-160mm |
| Product dikte | 32mm |
| Aantal kralen | 60LED |
| Vermogen | 12W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 90mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Lichtstrom | 860 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.9 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 100° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 63W |
| EEI | A + |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Inbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 328g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 20000times |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 40 |
| Verpakking | Een / doos |