Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | Φ75*H56mm |
| Vermogen | MAX.40W |
| Socket | 4A 250V~ |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 41.7g |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 144 |
| Verpakking | Een / doos |