Specificaties
| Productkleur | Oranje |
| Wire | H05VV-F 3G1.5m㎡ |
| Snoerlengte | 15m |
| Vermogen | Max. 3680 W |
| Plug | 16A 250V~ |
| Applicable standards | German type |
| Nettogewicht van een product | 1.7kg |
| Main Materials | pvc,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 2 |
| M.Paket | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 8 |
| Verpakking | Een / doos |