Specificaties
| categorie | Vloerlamp |
| Modell | Eenkoppig |
| Productkleur | grijs&wit |
| Lichte kleur | RGB+Warm licht-Daglicht |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | D250*H1750 mm |
| Wire | ≥0.75mm² |
| Snoerlengte | 1.83m |
| Vermogen | 6.5W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 41mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | RGB+2700K-6500K |
| Lichtstrom | 555 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 230° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 45W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Netwerkconfiguratiemethode: | Bluetooth Mesh |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 2.255kg |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | pp,Metaal |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |