Specificaties
| categorie | Juicer/Citruspers |
| Modell | Bureaublad |
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Capaciteit van 700 ml;Tweerichtingstwist;Uit het ontwerp;Verstelbare filter;Twee maten perskoppen |
| MEAS | L220*W149*H213mm |
| Snoerlengte | 0.22m |
| Vermogen | 40W |
| Spanning | 230 V ~ |
| Frequency | 50Hz |
| Applicable standards | VDE |
| Volume | 1000ml |
| Nettogewicht van een product | 781g |
| Main Materials | abs,as |
| Certification | CE, RoHS, LFGB, CB |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |