Specificaties
| Modell | G45 |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | RGB+Warm licht-Daglicht |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | D45*H89mm |
| Vermogen | 6.5W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 41mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | RGB+2700K-6500K |
| Lichtstrom | 555 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 200° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 45W |
| EEI | F |
| Netwerkconfiguratiemethode: | Bluetooth Mesh |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 32g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 12500times |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS, ERP |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | set(s)(2pcs)/Kleurvak |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 2 pcs |