Specificaties
| Productkleur | Oranje |
| MEAS | L12-13cm |
| Voor | Hamster |
| Nettogewicht van een product | 14g |
| Main Materials | Loofah |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 144 |
| Verpakking | Een / doos |
| Productkleur | Oranje |
| MEAS | L12-13cm |
| Voor | Hamster |
| Nettogewicht van een product | 14g |
| Main Materials | Loofah |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 144 |
| Verpakking | Een / doos |