Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Naturel |
| Beschrijving verkooppunten | DALI-dimmen, traploos dimmen |
| MEAS | L1437*W68*H32mm |
| Wire | 7x0.5mm² |
| Het maximale aantal lampaansluitingen | 25st |
| Vermogen | 75W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 340 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 11250lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.9 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 90° |
| Hg (mg) | nul |
| EEI | D d d d d d |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 1.1kg |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | Aluminium,Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |