Specifications
| Model | ST64 |
| Product color | Clear |
| Light color | RGB+Warm light-Day light |
| Fitting | E27 |
| Power | 4.9W |
| Stand-by power consumption | ≤0.5W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 42mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 2700K-6500K |
| Luminous flux | 420lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Beam angle | 300° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 35W |
| EEI | F |
| Network configuration method | WiFi+Bluetooth |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 46g |
| Life span | 15000h |
| Switching frequency | 7500times |
| Materiaal | Glass |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325293673 |
| Artikelnummer | S10201I3U |