Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Button Type | knop |
| Beschrijving verkooppunten | Hoogwaardig gehard glazen platform;3 soorten meeteenheden;Kamertemperatuurweergave;Meetbereik tot 180kg;28x28cm groot platform;LCD high definition display;Anti-slip zuignappen aan de onderkant |
| MEAS | L280*W280*H23mm |
| Capacitei | 180 kg |
| Nettogewicht van een product | 1kg |
| Main Materials | abs,Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |