Specifications
| Product color | White |
| Selling points description | E14 to G9 |
| Fitting | T180° 4A |
| Power | MAX.60W |
| Plug parameter | 220-240Vac 50/60Hz |
| Norm | German type |
| Net weight of a single product | 21.9g |
| Materiaal | pa |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 144 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325179557 |
| Artikelnummer | B20102FPP |