Specificaties
| categorie | Tri-proof |
| Modell | Enkele buis |
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L1265*W85*H88mm |
| Lengte | L1.2m |
| Snoerlengte | 50cm |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50Hz |
| Stralingshoek | 125° |
| Hg (mg) | nul |
| IK Code | IK10 |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -5℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 1.2kg |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/doos |
| Buitenverpakking qty | 9 |
| Verpakking | Een / doos |