Specifications
| Product color | White |
| Light color | Natural white |
| Length | L1.5m |
| Power | 24W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 175mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 4000K |
| Luminous flux | 3600lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.7 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 207W |
| EEI | D |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 615g |
| Life span | 25000h |
| Switching frequency | 7500times |
| Materiaal | Glass,Iron |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Kraft box |
| Number of outer packs | 25 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325364595 |
| Artikelnummer | B10111RR4 |