Specifications
| Product color | White |
| Holes | 1WAY |
| Power | MAX.2500W |
| Socket parameter | 16A 250V~ |
| USB interface parameters | Input:250V~(0.2A) 50Hz Output:DC5V 2.1A |
| Norm | German type |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 130g |
| Materiaal | pc |
| Certificering | Intertek-S |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 100 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325193102 |
| Artikelnummer | B20101NJD |