Specifications
| category | With switch |
| Product color | Black |
| Power | MAX.3680W |
| Plug parameter | 16A 250V~ S31 |
| Socket parameter | 16A 250V~ 3-WAY |
| Norm | German type |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 110g |
| Materiaal | PP |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 6 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 60 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325361396 |
| Artikelnummer | B20102R67 |