Specifications
| Product color | Black |
| Power | MAX.3680W |
| Plug parameter | 16A 250V~ S30 |
| Socket parameter | 16A 250V~ 2-WAY |
| Norm | German type |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 90.8g |
| Materiaal | PP |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 6 |
| M.Package | piece/Paper liner |
| Number of outer packs | 72 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325361242 |
| Artikelnummer | B20102R5R |