Specifications
| Product color | Black |
| Light color | Warm light-Day light |
| Cable length | 0.2m |
| Power | 12W |
| Stand-by power consumption | ≤0.5W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 300mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 2700K-6500K |
| Luminous flux | 1400lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.7 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 94W |
| EEI | E |
| Safety level of luminaire | II |
| Network configuration method | Bluetooth Mesh |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Installation method | Wall-mounted |
| Net weight of a single product | 880g |
| Life span | 30000h |
| Switching frequency | 15000times |
| Materiaal | Acrylic,Iron |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 10 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325337032 |
| Artikelnummer | S10303PO4 |