Specifications
| Model | G45 |
| Product color | Clear |
| Light color | Warm light-Day light |
| Fitting | E14 |
| Power | 4.5W |
| Stand-by power consumption | ≤0.5W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 37mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 2700K-6500K |
| Luminous flux | 470lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Beam angle | 360° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 40W |
| EEI | F |
| Network configuration method | WiFi+Bluetooth |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 58g |
| Life span | 15000h |
| Switching frequency | 7500times |
| Materiaal | Glass |
| Certificering | CE,RoHS,UKCA |
| Unit package qty | 1 |
| Package | instellen(2pcs)/Kleurvak |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | set/carton |
| Quantity In Single Package | 2 pcs |
| EAN-code | 8433325229023 |
| Artikelnummer | S10201C4M |