Specifications
| Product color | Black |
| Inner diameter | ID21mm |
| Outer diameter | OD25mm |
| Length | 10m |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Working Temperature | -30℃ ~100℃/140℃ |
| Net weight of a single product | 58g |
| Materiaal | PP |
| Certificering | RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 16 |
| Outer Package | pc/bag |
| EAN-code | 8433325198596 |
| Artikelnummer | B20104QKF |