Specificaties
| Productkleur | Rood |
| MEAS | L0.13*W17*H20m |
| Lengte | 20m |
| Nettogewicht van een product | 60g |
| Main Materials | pvc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Gekleurde zak |
| Middelste pakket aantal | 16 |
| M.Paket | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 192 |
| Verpakking | Een / doos |