Specifications
| Product color | Black |
| Selling points description | Suitable for GU10 lamp holders |
| Fitting | GU10 |
| Cutout size | Φ90*90mm |
| Wire | 2X0.75mm² |
| Power | MAX.35W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Hg(mg) | Zero |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installation method | Flush mounted |
| Net weight of a single product | 125g |
| Life span | 15000h |
| Materiaal | Aluminum |
| Certificering | CE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 100 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325364885 |
| Artikelnummer | B10405S49 |