Specifications
| Product color | Black |
| Selling points description | Pet travel bag that can be carried on the shoulder or carried, easy to use;Thickened sponge, comfortable and warm;Full-view probe mouth, easy interaction between people and pets;Anti-breakaway rope buckle included |
| Dimension | L34*W21*H22cm |
| For | Dog |
| Max support weight | 12kg |
| Net weight of a single product | 287g |
| Main Materials | Polyester |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Number of outer packs | 21 |
| Outer Package | pc/box |