Specificaties
| Productkleur | Zilver |
| Beschrijving verkooppunten | Stevig;Voedselveilig roestvrij staal;Anti-slip onderkant |
| MEAS | D22.5*H5.2cm |
| Voor | Honden |
| Volume | 710 ml |
| Nettogewicht van een product | 162g |
| Main Materials | Roestvrij staal |
| Hoofdingrediënten | 100% roestvrij staal |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 66 |
| Verpakking | Een / doos |