Specifications
| Product color | Blue |
| Selling points description | Adjustable;Inflatable;Protective |
| Size | S |
| Dimension | 6-10inch(15-25.5cm) |
| Neck around | 15-25.5cm |
| For | Dog & cat |
| Net weight of a single product | 82g |
| Main Materials | Short plush,pvc,Polyester |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Number of outer packs | 96 |
| Outer Package | pc/box |