Specificaties
| Productkleur | goud |
| Button Type | Knopschakelaar |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | ICR14500 |
| Beschrijving verkooppunten | Keramisch mes, scherp zonder haar te verwarren;Draadloos gebruik, lange tijd stand-by;Ontwerp met laag geluidsniveau, waardoor huisdieren niet bang worden;5 niveaus voor goede snijprestaties |
| MEAS | L17.6*W4.5*H4.2cm |
| Vermogen | 8W |
| Spanning | 100-240 V~ |
| Snelheidsinstelling | 1 instelling |
| RPM | 5000 U/min |
| Interface | dc |
| Laadtijd | 1h |
| Voor | Honden |
| De capaciteit van de batterij | 600mAh |
| Nettogewicht van een product | 500g |
| Werkduur | 1h |
| Main Materials | abs |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |