Specifications
| Product color | White |
| Outer diameter | OD3mm |
| Length | 10m |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Net weight of a single product | 75g |
| Materiaal | Nylon PA |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pcs/hanging card |
| Mid-package quantity | 6 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 96 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325198541 |
| Artikelnummer | B20104QKA |