Specifications
| Product color | Grey |
| Selling points description | Large internal space;There is a support structure, which is stable and does not collapse;Breathable mesh, breathe freely;Zippers on both sides open easily for easy entry and exit |
| Dimension | L52*W25*H35cm |
| For | For dogs and cats |
| Max support weight | 9kg |
| Net weight of a single product | 1.098kg |
| Main Materials | Polyester |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Number of outer packs | 10 |
| Outer Package | pc/box |