Specifications
| Product color | Silver |
| Selling points description | Stainless steel material;Non-slip and shockproof |
| Dimension | D15.5*H3cm |
| For | Dog |
| Volume | 200ml |
| Net weight of a single product | 74g |
| Main Materials | Stainless steel,Rubber |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Mid-package quantity | 6 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 192 |
| Outer Package | pc/box |