Specifications
| Product color | Army green/black/dark brown |
| Selling points description | Prevents dogs from rushing forward |
| Size | M |
| Dimension | W3.8*L42-54cm |
| Neck around | 42-54cm |
| For | Dog |
| Net weight of a single product | 105g |
| Main Materials | Polyester |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pcs/hanging card |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 48 |
| Outer Package | pc/box |