Specifications
| Model | Round wire |
| Product color | Black |
| Wire | 27AWG(7/0.14CCA) |
| Cable length | 1.5m |
| Voltage | ≤30V |
| Plug parameter | RJ45 |
| Net weight of a single product | 25g |
| Materiaal | cca |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 72 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325215378 |
| Artikelnummer | B20104ZAN |