Specifications
| Product color | Silver |
| Sensor type | Human body sensor |
| Battery included or not | No |
| The battery type | Carbon-zinc battery |
| The battery type | AAA |
| Light color | White light |
| Power | 0.44W |
| Voltage | DC4.5V |
| Color Temperature | 6500K |
| Luminous flux | 30lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Safety level of luminaire | III |
| Sensing angle | 120° |
| Sensing distance | 2-5m |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 33g |
| Life span | 15000h |
| Materiaal | PS |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 6 |
| M.Package | piece/Paper liner |
| Number of outer packs | 144 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325338886 |
| Artikelnummer | B10308Q3S |