Specifications
| category | single lamp holder spot light fitting |
| Product color | White |
| Selling points description | Geschikt lichtbron: GU10 & MR16 |
| Cutout size | Φ75mm |
| Product thickness | 25mm |
| Hg(mg) | Zero |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Installation method | Flush mounted |
| Net weight of a single product | 53g |
| Life span | 15000h |
| Materiaal | Aluminum alloy |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 100 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325292584 |
| Artikelnummer | B10405IFZ |