Specifications
| Product color | Grey |
| Light color | White light |
| Wire | 3x1.0mm² |
| Cable length | 30cm |
| Power | 30W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 130mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 6500K |
| Luminous flux | 2550lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.9 |
| Beam angle | 110° |
| Hg(mg) | Zero |
| EEI | F |
| Safety level of luminaire | Current |
| IP Rating | IP65 |
| Environment | Outdoor |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| Net weight of a single product | 650g |
| Life span | 30000h |
| Switching frequency | 100000times |
| Materiaal | Aluminum,pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 20 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325317881 |
| Artikelnummer | B10204N69 |