Specifications
| Product color | Red |
| Sensor type | Lichtdetectie&Inductie van het menselijk lichaam |
| Battery included or not | Yes |
| The battery type | Rechargeable battery |
| The battery type | 502030 |
| Light color | Warm light/Day light |
| Power | 0.5W |
| Voltage | DC5V |
| Current | 30mA |
| Color Temperature | 3000K/6500K |
| Luminous flux | 12lm |
| CRI | Ra≥70 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Safety level of luminaire | III |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -20℃~35℃ |
| Battery capacity | 500mAh |
| Net weight of a single product | 126g |
| Life span | 10000h |
| Switching frequency | 20000times |
| Materiaal | PS |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | instellen(2pcs)/Kleurvak |
| Number of outer packs | 60 |
| Outer Package | set/carton |
| Quantity In Single Package | 2 pcs |
| EAN-code | 8433325216412 |
| Artikelnummer | B10308ZJB |