Specifications
| Product color | White |
| Battery included or not | Yes |
| The battery type | Lithium batteries |
| The battery type | 602040 |
| Light color | Warm light |
| Power | 1W |
| Voltage | DC5V |
| Color Temperature | 3000K |
| Luminous flux | 45lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Safety level of luminaire | III |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Battery capacity | 400mAh |
| Net weight of a single product | 124g |
| Life span | 10000h |
| Materiaal | abs,pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | instellen(2pcs)/Papieren koker |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | instellen/Krimpfolie |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | set/carton |
| Quantity In Single Package | 2 pcs |
| EAN-code | 8433325216214 |
| Artikelnummer | B10308ZFV |