Specifications
| Model | G45 |
| Product color | White |
| Light color | White light |
| Fitting | E14 |
| Power | 8W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 50mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 6500K |
| Luminous flux | 710lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.5 |
| Beam angle | 180° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 54W |
| EEI | F |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 31g |
| Life span | 25000h |
| Materiaal | Aluminum alloy,pc |
| Certificering | CE,RoHS,ERP |
| Unit package qty | 1 |
| Package | instellen(2pcs)/Papieren koker |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | instellen/Krimpfolie |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | set/carton |
| Quantity In Single Package | 2 pcs |
| EAN-code | 8433325223519 |
| Artikelnummer | B10105ACZG |