Specifications
| Product color | Black |
| Sensor type | Lichtdetectie&Inductie van het menselijk lichaam |
| Light color | Natural white |
| Wire | 3*1.0mm² |
| Cable length | 0.3m |
| Power | 50W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 220mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 4000K |
| Luminous flux | 5500lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.9 |
| Beam angle | 110° |
| Hg(mg) | Zero |
| EEI | E |
| Safety level of luminaire | Current |
| Sensing angle | 120° |
| Sensing distance | 4-10m |
| IP Rating | IP65 |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 450g |
| Stay on time | 10-480s |
| Life span | 15000h |
| Switching frequency | 10000times |
| Materiaal | Aluminum,pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 10 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325322472 |
| Artikelnummer | B10202NR3 |